načítám....

Oblékáte se sportovně nebo elegantně?

Ahoj, oblékáte se sportovně nebo elegantně? Já jsem sportovně elegantní typ. Děkuji všem za pŕíspěvky a za názory mužů na takové ženy.

Souhlasím Nesouhlasím

9 reakcí

Elegantně

Souhlasím Nesouhlasím

Já jsem dnes měla toto oblečení: Černé boty na podpatku (kozačky), k tomu tvídové kalhoty (chzěla jsem si vzít sukni, ale ta děsná zima…), světle růžový světřík se saténovou stuhou pod prsy, perlový náhrdelník (3× obtočený kolem krku) a světle růžový 3/4 kabát a šálu v barvě kalhot (takové hnědobéžová) a černou kabelku. Vendulo, špičaté boty už se dávno nenosí, nejen že ničí nohy, ale jsou absolutně nevkusné, alespoň pro mě.

Souhlasím Nesouhlasím

u špičatých bot nejde o podpatek ale o to, že jsou špičaté. Podpatek kolem 7 cm je v normě a nohy neničí. 3–4 řetízky? Tak to bych nosit nemohla, připadala bych si jako vánoční stromeček, tak nějak lacině. Asi jsem prostě dáma…

Souhlasím Nesouhlasím

Jednoznačně preferuji eleganci. Ráda nosím kostýmek se sukní nad kolena, punčochy barvy těla a klapavé lodičky. V zimě nosím vysoké kozačky a kabát. Nebo si vezmu kostkovanou sukni a k té zase černé silonky. V létě nosím šaty, chodím naboso a tak si lakuji nehty na nohou a na levé noze nosím stříbrný řetízek.

Souhlasím Nesouhlasím

já jsem spíše sportovní ale ráda se obleču i NA PEKNO je mi 45 dcera mi řekla že mi táhne na 50 já se cítím tak na 35 a to oblékání..v pos­lední době jsem si oblíbila pánský styl proužkovaných kalhot a různě kombinuju roláčky triko s dlouh.rukávem přes to vestu nebo i tílko a zajdu i do sekáče;-) tam je věcí;- a co se týká ozdůbek- chirurgická ocel

Souhlasím Nesouhlasím

Ahoj, já také miluju elegantní styl a co opravdu nesnáším je sportovní a street styl, když někdy vidím na ulici takhle oblečené holky, chce se mi skoro brečet, je škoda jak potlačují svoji ženskost.

Souhlasím Nesouhlasím

Taky bych chtěla dodat, že opravdu jsou boty se špičkou out, když je vidím připadají mi ženy v nich jako šašci- klauni…Ti nosili dlouuuuhééé špičáky . Raději teď s otevřenou špičkou, nebo zvířecí vzor.

Souhlasím Nesouhlasím

Tak zrovna včera jsem jednu viděla v DM. Byla odbarvená blond (už jí byly vidět černé odrosty). Měla vínové botky na jehlách (odřených) – špičaté, měla kožený kabát (nepoznám jestli pravý nebo ne ), na ruce snad 8 prstenů a gelové nehty s nějakými klikyháky – no děs teda. Měla jsem co dělat abych se nezačala smát. Vypadala jakoby si odskočila od kolotoče.

Souhlasím Nesouhlasím

Jo tak takové typy žen taky znám, no co nadělám, nikdo není dokonalý. Já preferuju takový ležérní styl plus mínus. Někdy chci být za dámu v podpatkách a načančaná a někdy si klidně vezmu mokasíny na klínku a džíny.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat