načítám....

Diskuze Sukně

Dlouhá sukně Anety Vignerové

Ahoj holky,

prosím vás, nevíte, odkud je tato sukně Anety Vignerové?

děkuji za každý typ.

1 reakce - Poslední 17.1.2013

Sukně Short front long back, kde v Praze koupit?

Ahojky,

nevěděly byste holky, kde v Praze koupit sukni, která je vzadu dlouhá a ve předu kratší? Lepší asi rovnou kouknout na fotku

Děkuju

1 reakce - Poslední 14.9.2012

Plisovaná Maxi sukně v pastelových barvách

Ahoj, sháním plisovanou sukni-ideálně v pase na gumu a hoooodně dlouhou. Chtěla bych ji ve starorůžové či slonovinové barvě-máte nějaké tipy, kde takovou sehnat?

Moc se mi líbí jedna z Manga, ale už je bohužel vyprodaná-našla jsem ji sice v jednom bazaru, ale ne v mé velikosti budu ráda za jakákoli doporučení

Vrstvená sukně

Ahojka, nevíte někdo, kde bych sehnala takovou tu vrstvenou sukni, jako mají třeba baletky?

1 reakce - Poslední 11.9.2012

Jake sukne nejradeji nosite holky?

ja nejradeji nosim na jare nebo v zimne silonky a sukne,nejobli­benejsi dzinovou,pak mam cernou,a jeste asi dve mansestrakovy a jednu kozenou

8 reakcí - Poslední 13.8.2012

Mini sukně Playboy

Nemáte někdo tuto sukýnku doma ? .. Chtěla bych vědět jestli vypadá ve skutečnosti tak dobře,jako na obrázku a z jakého je matroše

Vrstvená sukně

Ahojka, nevíte někdo, kde bych sehnala takovou tu vrstvenou sukni, jako mají třeba baletky?

Chodite v zimne v sukni?

Nosite v zimne sukni,a jakou? Ja dzinovou a mansestrakovou

5 reakcí - Poslední 09.8.2012

Nosíte ještě minisukně?

Líbí se vám ještě móda minisukní (myslím tím délku tak do poloviny stehen) . Nosíte je ještě. Nebo již raději sukně ke kolenům či mírně pod kolena. Zajímá mě váš názor.

13 reakcí - Poslední 09.8.2012