načítám....

Jak zakrýt vetši zadeček a boky???

Ahojky poradí mě naká z Vás? Jaký je dobrý střih co zakryje boky a zadeček třeba u tunik halenek je mi 35,jsem baculka a nechci nosit oblečení co vypadá jako pytel Děkuji za rady napiše i naká BACULKA.......:-)

Souhlasím Nesouhlasím

6 reakcí

Taky jsem docela baculka 160 cm 72 kg Mám slovanskou postavu-prsatá prdelatá ;-) No, hold ráda papám a málo se hýbu. Pořád se přemlouvám, že začnu aspoň jezdit na kole. Ale já opravdu začnu :-)

Souhlasím Nesouhlasím

Docela fajn je vestička. Uplá na tělo třeba riflová. A pod to šaty volné, letní. Vesta Vám vyrýsuje pas a nápadné šaty odvedou pozornost. A určitě botky na podpadku.

Souhlasím Nesouhlasím

delší tričko, volnější halenka nebo tunika to vyřeší. Chce to spíš volnější oblečení, které jde spíš pod zadeček a nebo pak stahovací bodyčko,kalhotky, které postavu spíš vytvarují;-)

Souhlasím Nesouhlasím

ahojte, taky mám tu jak říkáte slovanskou postavu a už mi došlo, že s tím člověk nic moc nenadělá, takže nám nezbývá, než z toho udělat přednost. taky nosím delší tuniky a svetry, je super si pod to vzít legíny nebo úhké kalhoty a vysoké podpatky – třeba kozačky na podpatku. když se postava na vyšším podpatku protáhne, hned to líp vypadá. nebo je lepší nosit šaty než sukně – nedělit postavu v půlce – véčkové výstřihy, dlouhé korálky nebo řetízky – prostě to co protáhne postavu a odpoutá pozornost od problémové partie. a taky upozornit výstřihem na hezká prsa a tak. no jo nemáme to jednoduchý, musíme být rafinované.držím palce a snažme se holky tím netrápit!!!

Souhlasím Nesouhlasím

Pokud i přes kila navíc zůstává ženská postava (viditelný pas, zadek a prsa větší) tak bych se nebála věcí na tělo a využívala bych stahovací prádlo, které dokáže sformovat postavu a „zrušit“ přetékající faldy a podobně. Při malé a baculaté postavě se vyvarovat kozaček bez podpatku, sukní pod kolena, tříčtvrťáků a všemu dalšímu, co zkracuje postavu. Při větším zadku bych zvýraznila vršek (třeba tmavé denimky, bílá halenka, triko potisk a pod, a pestřejší šátek okolo krku nebo delší korálky , které prodlouží a pod. prostě cokoliv co upoutá pozornost…naopak při větším poprsí a břichu (tvar jabko) byc zdůraznila štíhlejší nohy. Dlouhé světlejší, třeba krémově zbarvené kalhoty užšího střihu, k tomu pěkné botky na podpatku, na podzim kontíčkové, v létě třeba páskové nebo i kozačky, a pěkná výraznější opasek, na kalhotech můžou být i nějaké jemnější aplikace, vzory, zajímavé kapsy a pod…vršek bych zvolila nějakou volnější halenku, třeba z přírodního mačkaného materiálu v tmavých barvách, hnědá, fialová a pod…

Souhlasím Nesouhlasím

Jsem také hodně naplácaná a nosím tak delší sukně s rozparky. V kalhotách bych určitě zvýraznila svůj zadek.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat