načítám....

Kojenecké a dětské oblečeni

Ahojky, maminy,kde objednáváte pro dětičky oblečky,různé potřeby a třeba také kde kupujete vlhčené dětské ubrousky a jaké značky?

Souhlasím Nesouhlasím

9 reakcí

vlhčené ubrousky kupujeme ty, které jsou akorát v akci, takže jednou pampers, hippo, nivea … co se týče oblečení tak kupujeme osobně, ne přes e shopy, potrpím si na kvalitu a blízko máme freeport v hatích, takže obchod jako cocodrillo nebo nyní nový Ecco, mají tam kvalitní věci, oblečení, které dlouho vydrží a je za velmi dobré ceny.

Souhlasím Nesouhlasím

s vlhčenými ubrousky souhlasím, používáme různé značky, podle toho co cenově lépe vyjde. Většinu prvního oblečení jsme měli od známých, co jsme podostávali jako dárky a pak darované po starších dětech. Teď když už má malá 5 let nakupujeme v těch dětských obchodíckoch i ve zmiňovaném cocodrille.

Souhlasím Nesouhlasím

nakupujeme v dmku ty jejich vlhčené ubrousky co tam mají, docela často je mají v akci v takovém mega velkém balíčku. Malá je zatím maličká, oblečení zatím až tak neřešíme, hodně jsme toho dostali darem. Zatím jsem koupila jen jedny šatečky na léto v cocodrille. Vidím že tam chodí více maminek, takže mě to těší.

Souhlasím Nesouhlasím

ten také hodně využívám, pár krát jsme tam koupili i pobyt, ale na oblečení nějak nemám odvahu. Lákají mě jedné letní šaty, ale kdo ví jak bych v nich vypadala. O víkendu mám jasný cíl nějaké si najít. Venku je strašně vedro a v kalhotách se to nedá vydržet :/

Souhlasím Nesouhlasím

tak co podařilo se ti něco sehnat? Ty pařák trochu ustoupili a není to tak strašné jak to bylo v poslednch dnech, no uvidíme jak to bude přes léto, to vlastně ještě ani nezačalo: D Kolegyně má malé dvojčata, nedávno měli 7 měsíců a ty horka jim nedělají vůbec dobře. Ptala jsem se i její kde nejčastěji nakupuje ty vlhčené ubrousky a protože po ruce má hned Billu tak tam a to co je za nej cenu.

Souhlasím Nesouhlasím

počasí se spraví a zas bude krásné. Šaty musím pochválit, jsou velmi pěkné. Něco podobného jsem chtěla i já ale zatím jsem nenašla takové, co by mi padli do oka. Ráda bych nějakou modrou, možná žlutou barvu, na růžovou velmi nejsem.

Souhlasím Nesouhlasím

víš co, růžové věci ani nemám kromě těchto šatů. Když jsem si je vyzkoušela tak jsem se do nich zamilovala a bylo mi jedno, že je na nich růžová. V pubertě jsem poslouchala punk, rock a metál a podle toho jsem se i oblékala, růžova tedy v mém šatníku nebyla.

Souhlasím Nesouhlasím

Ahoj, v objednávání přes internet nevidím žádný problém, ceny jsou nižší než v kamenných obchodech a zboží můžu vybírat v klidu v pohodlí domova bez řvoucích dítek za zády :) Ze zákona je možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Přiznám se ale, když si nejsem jistá velikostí, vezmu raději tu větší, abych zboží nemusela vracet..

Souhlasím Nesouhlasím

to hej zákon na to myslí, ale při tom jak funguje ta naše pošta, člověk si nemůže být jistý, že se jim to vrátí … dodnes mi nepřišla pošta z dubna, babička je z toho nešťastná. Oblečení jsem zkusila objednat z bonprix, něco sedělo jiné zas ne ale neměla jsem to chuť vracet :/

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat