načítám....

"Dobré" modré body s potiskem psa pro EDU

Právě jsme doplnili kategorii "Dobré" modré body s potiskem psa pro EDU o kousky z nové limitované série. Nakupujte chytře na internetu, můžete mít trendy "Dobré" modré body s potiskem psa pro EDU se slevami. Zlevnili jsme zboží v sekci "Dobré" modré body s potiskem psa pro EDU, už víte které?
Doporučuje 99% zákazníků
Skladem
349
Doprava zdarma

Sundejte si růžové brýle. 

Ne každý se může na svět koukat okem ostřížím. A společnost na tyto mnohdy hledí skrz prsty. Ne však EDA, nezisková organizace, která poskytuje pomoc a poradenství rodinám dětí se zrakovým a kombinovaným postižením. 

Proto potisk na oblečení pro děti od EDY není ani nahodilý, ani náhodný. 

Návrh psíka na pruhovaném pozadí ze štětce Lukáše Urbánka, ilustrátora dětských knih, má za cíl upozornit na potřebu stimualce vidění a rozvoje zrakových dovedností u dětí, které se narodily, aniž by hlasovaly pro, s nemocným zrakem. 

Oblečení je navíc z vyrobeno z certifikované, 100% organické bavlny, aby se v nich vaše ratolesti mohly cítit jako v příslovečné bavlnce. 

Zakoupením modrého body z kolekce DOBRO. EDA podpoříte činnost této neziskové organizace. Výnos z prodeje pomůže financovat poskytování rané péče, stejně jako vývoj her pro stimulaci zraku. Tak neotálejte, vyberte si z nové kolekce DOBRO. EDA a doplňte svůj outfit i jinými produkty dobrých značek.

Materiál: 100 % organická bavlna 

Rozměry pro velikost 69/80:
délka - 43 cm
šířka ramen - 20 cm 

Praní: 30° C

A jak se rozdělí peníze za toto "dobré" body?


A = výrobní náklady - 224 Kč
B = výtěžek pro projekt - 64 Kč  C = daň - 61 Kč

A+B+C=D(OBRO.)

... zobrazit celý popis

Kategorie:
Chlapecká trička
Značka:
Dobro

Podobné produkty jako "Dobré" modré body s potiskem psa pro EDU