načítám....

"Dobrá" tmavě modrá mikina s potiskem kachny a kapucí pro EDU

Zajímají vás trendy? Pak si prohlédněte kategorii "Dobrá" tmavě modrá mikina s potiskem kachny a kapucí pro EDU. "Dobrá" tmavě modrá mikina s potiskem kachny a kapucí pro EDU od nás to je nejen originalita, ale také záruka kvality. Prohlédni si nejprodávanější "Dobrá" tmavě modrá mikina s potiskem kachny a kapucí pro EDU.
Doporučuje 99% zákazníků
104cm (3-4 roky) 116cm (5-6 let) 128cm (7-8 let)
Skladem
599
Doprava zdarma

Sundejte si růžové brýle. 

Ne každý se může na svět koukat okem ostřížím. A společnost na tyto mnohdy hledí skrz prsty. Ne však EDA, nezisková organizace, která poskytuje pomoc a poradenství rodinám dětí se zrakovým a kombinovaným postižením. 

Proto potisk na oblečení pro děti od EDY není ani nahodilý, ani náhodný. 

Návrh kachničky na pruhovaném pozadí ze štětce Lukáše Urbánka, ilustrátora dětských knih, má za cíl upozornit na potřebu stimualce vidění a rozvoj zrakových dovedností u dětí, které se narodily, aniž by hlasovaly pro, s nemocným zrakem. 

Oblečení je navíc z vyrobeno z certifikované, 100% organické bavlny, aby se v nich vaše ratolesti mohly cítit jako v příslovečné bavlnce. 

Zakoupením tmavě modré mikiny z kolekce DOBRO. EDA podpoříte činnost této neziskové organizace. Výnos z prodeje pomůže financovat poskytování rané péče, stejně jako vývoj her pro stimulaci zraku. Tak neotálejte, vyberte si z nové kolekce DOBRO. EDA a doplňte svůj outfit i jinými produkty dobrých značek.

Materiál: 100 % organická bavlna 

Rozměry pro velikost 110/116 :
délka - 45 cm
délka rukávu - 42 cm
šířka ramen - 33 cm 

Praní: 30° C

A jak se rozdělí peníze za tuto "dobrou" mikinu?


A = výrobní náklady - 409 Kč
B = výtěžek pro projekt - 86 Kč  C = daň - 104 Kč

A+B+C=D(OBRO.)

... zobrazit celý popis

Kategorie:
Chlapecká trička
Značka:
Dobro

Podobné produkty jako "Dobrá" tmavě modrá mikina s potiskem kachny a kapucí pro EDU