načítám....

Jaké oblečení je vhodné pro postavu typu přesýpací

Zdravím slečny, měla bych takový dotaz. Moje postava je typicky ve tvaru přesýpacích hodin (široké ramena, štíhlý, útlý pas a široké boky a stehna). Do cca 12-ti let jsem měla ráda volné oblečení, spíš klučičí, bylo mi v tom fain. Teď už v tom chodit prostě nemůžu, vypadala bych vážně už jako pako . Ale bohužel nevím, co je pro mou postavu vhodného. Chtěla bych zkusit i nějakou sukni, ale skrz moje stehna se jí bojím. Líbí se mi něco v tomhle stylu.

Souhlasím Nesouhlasím

3 reakce

Volnější tuniku, která tě neobepne ale dole bude sedět na bocích, k tomu užší kalhoty (nejlépe tmavé nebo černé) a boty na podpatku (opticky prodlouží nohy) nebo baleríny (jestli nemáš moc krátké nohy, to se mi pak nelíbí).

Souhlasím Nesouhlasím

No teda, volná tunika a upnuté kalhoty mi příjdou vhodné spíš pro holky, co mají štíhlá stehna a velký pupek, který chtějí schovat. Já osobně mám tvůj typ postavy, a nejvíc mi sluší upnutý vršek (krásně jde vidět kontrast větších prsou a štíhlého pasu) + sukně jednoduchá ve tvaru A, která nekopíruje zadnici. Měla by končit tak v půli stehen aby zase vynikla štíhlá kolena a lýtka. Když končí pod koleny, tak vypadám celkově malá a tlustá.

Souhlasím Nesouhlasím

Mám stejnou postavu, nosím pouzdrové šaty, kalhoty jak slim (překvapivě mi sluší víc než volnější, což jsem se dost divila, ale chce to vyzkoušet) a rovného střihu, upnutější vršky, propínací svetříky, pěkné jsou i halenky, pokud se nerozevírají na prsou apod. Myslím, že je důležité tu siluetu zdůraznit, jinak budeš vypadat jak velká rovná krabice (např. ve volných vršcích rovného střihu apod., to udělá opravdu hroznou postavu).

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat