načítám....

Jake sukne nejradeji nosite holky?

ja nejradeji nosim na jare nebo v zimne silonky a sukne,nejobli­benejsi dzinovou,pak mam cernou,a jeste asi dve mansestrakovy a jednu kozenou

Souhlasím Nesouhlasím

8 reakcí

Já mám klasickou černou ke kolenům, spoustu obyč látkových s různým potiskem, šedou volánkovou a tmavě modrou džínovou. Chtěla bych si ale koupit ještě novou. Co se nosí?

Souhlasím Nesouhlasím

Já mám hodně sukní, v teplém počasí nenosím nic jiného. Takže mám několik klasických tmavých pouzdrovek ke kolenům, pak tvídové, hodně vyloženě letních ve světlých barvách – bílá, krémová, slonová kost, šampaňská, smetanová, svetle béžová… Pak hodně s potiskem květin, to miluju. Pak vlastním jednu mini džínovou, ale tu moc nenosím, ostatně nenosím moc ani džíny. A co teď letí? Určitě ten potisk květin, volánky, vzory mořského světa – aquamarin. Ale nesmíš se řídit jen trendy, není to módní diktát, ale jen inspirace. Takže se musíš řídit i svojí postavou a stylem a celkovým typem osobnosti.

Souhlasím Nesouhlasím

Já mám ráda sukně dlouhé až ke kotníkům nebo mini. Od obou mám spoustu kousků. Sukně pod kolena nebo do půl lýtek nenosím, připadá mi to usedlé a myslím, že mi ani nesluší.

Souhlasím Nesouhlasím

nenosím žádné, nesedí mi v pase…:(

Souhlasím Nesouhlasím

Já mám taky tu klasiku a pak hodně barevné (červené, žluté, růžové), které kombinuju s neutrálním vrškem. Nosím je taky ke kolenům nebo lehce nad kolena – je to elegantní. Právě ty dlouhé až na zem mi přijdou dost usedlé.

Souhlasím Nesouhlasím

Já nosím delší černé sukně k lýtkům s rozparky.

Souhlasím Nesouhlasím

Nejraději nosím kostýmky se sukní nad kolena. Rovněž mám ráda kostkované sukně a občas si vezmu i džínovou minisukni.

Souhlasím Nesouhlasím

no sukně moc nemusím.....spíš kratášky.....mam takový suprový…moje nejoblíbenější jsou džínový…lehce vyšisovaný s kšandama…jsou pohodlný a aspoň se nemusím hlídat, když se pro něco ohnu…:o))

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat