načítám....

Večírek ve francouzském stylu

Dobrý den, jsem pozvaná na večírek ve francouzském stylu a vůbec netuším, co bych si měla obléknout. Prosím, poradíte mi něco chic?

Nebo třeba odkaz na nějaké stránky + líčení a účes?

Souhlasím Nesouhlasím

3 reakce

myslím že jednoduché barvy… nějaký kosmtýmek, třeba s výraznými knoflíky, sukně těsně nad kolena, upnutá, do pasu, taková ta co se v ní špatně chodí k tomu nějakou halenku, zastrčenou do vysoké sukně, líčení? červená rťenka… výrazná… a vodové černé linky nad okem… účes? zvlněné vlasy… celkově to vidím jako na visáž ze starých let v období války…

jinak opravdu nevím… zítra sem hodím nějaký odkaz o mé představě…

Souhlasím Nesouhlasím

musí tam být svůdná elegance… halenka je myslím na místě…

Souhlasím Nesouhlasím

Vizáž z období války? No já tedy nevím, ale přijde mi to divné. Leda tak v klipu T. Kerndlové HOLKA JAKO JÁ. To vypadá celkem dobře, ale když se řekne francouzský styl, tak bych si vybavila asi něco jiného. Ale souhlasím s vlasy. Pokud ti sluší vlněné a máš je i delší tak do toho určitě jdi. Líčení také – červená rtěnka je fajn, ale pozor pokud máš moc úzké rty a žluté zuby – bude to vypadat strašně, to bych spíš zkusila jemně růžový lesk. Pokud je ten večírek opravdu večer a není to nějaká odpolední party, černé linky určitě použij a hodně vrstev řasenky nebo i nalepovací řasy. U šatů je důležité jak moc je to formální večírek, pokud ano – tak bych zvolila nějaké temnější barvy a nebo rovnou černou a vzhledem k tomu, že je to ve francouzském stylu tak by mohly mít rozvernější aplikace, třeba volánky, krajky, saténovou stuhu pod prsy… Poud to bude uvolněnější tak pastelové barvy – třeba toto http://www.salon.cz/…0x400x75.jpg. Pokud si ale nechceš kupovat šaty jen kvůli téhle příležitosti, sukně s vysokým pasem nebo i klasická pouzdrovka (tu má doma snad každá žena) bude dobrou volbou a k tomu halenka ideálně zase s volánky, pokud si odvážná tak třeba i puntíky. Boty zvol učitě na vysokém podpatku, buď černé a nebo v barvě šatů. Kabelku určitě psaníčko. Co se týče doplňků – viděla bych to na perly nebo na výraznou brož. Tak snad jsem pomohla.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat