načítám....

Jak sladit líčení s šaty??

Moc zdravím!! Mám jít na ples a koupila jsem si fialový šaty ke kolenům vzadu na stáhnutí…jsem špinavá blondýna a nevím, jak se k těm šatům namalovat, aby to ladilo. Obvykle nosím hnědý spodní linky a řasenku, protože černý linky na mně vypadají dost nepřirozeně. Moc vás prosím o radu, jak se namalovat a jakou zvolit barvu doplňků…Bude hodně blbý, když budu mít hnědý linky a černý doplňky?? Díky předem za odpověď!!

Souhlasím Nesouhlasím

5 reakcí

No a co linky vynechat? 1) Sama říkáš, že je nosíš běžně, tak by to byla změna, 2) Pokud doma máte třeba stíny s nádechem fialové možná by to stálo za pokus – minimálně vím, že kamarádám (kolem 25) fialová sekne a vypadá to i moderně a k fialovým šatům, pokud se nanesou s rozmyslem, mohou vypadat skvěle. Celkově ale asi záleží, jak silně si zvyklá se malovat a co je příjemné tobě. Zkus si kompletní kombinaci (šaty, boty, líčení, doplnky) před zrcadlem ještě před dnem plesu, pokud ti na tom tak záleží, a uvidíš sama, jestli se to bije nebo to k sobě naopak pasuje. ;)

Souhlasím Nesouhlasím

Ahojky, nebo co třeba zkusit růžové stíny se šedou? Myslím, že tím se nic nezkazí, jestliže už tak vypadáš starší a máš tmavší šaty, tak by to mohlo být dobrý, aby tě tmavé líčení ještě neostarsilo… Já osobně mám tuhle kombinaci nejradši. Minule jsem na plese měla vínové šaty a tohle stejné mi řekla kosmetička… A černé doplňky by měli být v poho

Souhlasím Nesouhlasím

;-)já bych doporučila růžové, jemně fialové, jemně hnědé nebo zlaté stíny, černou nebo modrou řasenku a šedou, hnědou nebo světle modrou tužku na linky pod oči ale chce to zkoušet a spíš jemný styl aby očička byla výrazná, ale decentně

Souhlasím Nesouhlasím

Myslím, že by se k Vám hodily stíny tyrkysové s fialkovou, příp. tmavší zelené odlehčené šedou a také tužku na oči volte v tmavé šedi, ne černou, lze ji totiž použít i na obočí. Rtěnka rozhodně ne příliš tmavá, spíše korálová, např. Maybelline odstín 475, nebo jiný světlý odstín z této řady, ale ne úplně bezbarvý. Avšak co je třeba úplně nejpečlivěji vybrat, je podkladový make-up, matový, lehoučký Maybelline Dream Matte odstín NUDE 021 nebo o mainko tmavší, je třeba vyzkoušet na vnitřním zápěstí ruky, zda není moc tmavý či příliš světlý. Držím palečky!!!!

Souhlasím Nesouhlasím

Ahoj…chtěla jsem se zeptat jak bych se mela nalíčit k zelenkavým šatům ubec me nic nenapadá

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat