načítám....

Flaušový dlouhý kabát rovného střihu?

Ahoj mám ve skříni flaušový dlouhý kabát rovného střihu tmavě vínový myslíte, že je ještě in??? Nosí se to ješte??

Souhlasím Nesouhlasím

3 reakce

Ahojky flaušové dlouhé kabáty ještě potkávám, ale teť asi víc kožené dlouhé kabátu a kožené kabáty ke kolenům. Někdo raději flaušové kabáty a někdo zas kožené a jiné materiály. Kůže je podle mně elegantnější a na věky, ale je to jen a jen na vkusu. Asi také hodně záleží jak dlouhý máš ten flaušoví kabát ve skříni. Jinak já osobně bych se nebránila ani flaušovému kabátu ani koženému. Kabáty bych volila podle toho kam jdu.

Souhlasím Nesouhlasím

myslím si, že flaušový kabát je taková klasika, že pokud není nějaký extra střih – a jak říkáš, tak tvůj je rovný – tak z módy nevyjde. pokud si k němu dáš kozačky na podpatku nebo i rifle s nějakýma kotníkovýma botama – vše jde. záleží na tom, jestli se naladíš do elegance, nebo do sportovna. k džínám třeba nějakou hezkou šálu a pletenou čepku. myslím, že to bude ok.

Souhlasím Nesouhlasím

Mozna by to chtelo foto, ale obecne kabaty rovneho strihu jsou ted in, stejne tak jako tmave vinova- svestkova barva. Tak to zkus a uvidis, jak se v tom budes na ulici citit.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat