načítám....

Nosíte ještě minisukně?

Líbí se vám ještě móda minisukní (myslím tím délku tak do poloviny stehen) . Nosíte je ještě. Nebo již raději sukně ke kolenům či mírně pod kolena. Zajímá mě váš názor.

Souhlasím Nesouhlasím

13 reakcí

Minisukně už tolik ne, ale pro mě minisukně znamená těsně pod zadek. Délka do poloviny stehen je pro mě OK na léto, do práce a v zimě nosím sukně ke kolenům. Dřív jsem byla dost kalhotový typ, ale v poslední době už skoro nic jiného než sukně nenosím..

Souhlasím Nesouhlasím

Minisukně jsem do nedávna také nosila dost často,postupně jsem je ale už všechny vyřadila ze svého šatníku (chtělo to změnu) a dnes nosím jenom sukně v délce ke kolenům (úzké a i s vyšším pasem). Sukně pod kolena (tzv. midi), i když se zase dostávají do módy, ale nenosím, nesluší mi, a vůbec si myslím, že to je nejméně slušivá délka u spousty žen.

Souhlasím Nesouhlasím

Ahoj, minisukně stále nosím a nosím je poměrně ráda, líbí se mi.

Souhlasím Nesouhlasím

minisukně se podle mě budou nosit stále..ja se vnich cítím dobře a líbí se to mužům

Souhlasím Nesouhlasím

Minisukně (vysoko nad kolena) už nenosím. Přijde mi to už trošku přešlé časem(i když u některých žen tenhle trend stále ještě přetrvává). Já nosím nejraději sukně v délce těsně nad kolena , buď vyložené úzké nebo nově tulipánového střihu. Dlouhé nenosím vůbec.

Souhlasím Nesouhlasím

Nevím jestli minisukně, ale kratší sukně nosím ráda, zvláště k vysokým kozačkám.

Souhlasím Nesouhlasím

Tak minisukně už nenosím, protože tahle móda se mi už nelíbí, ale ráda nosím pouzdrové sukně těsně nad kolena.

Souhlasím Nesouhlasím

V letě se bez krátkých sukýnek neobejdu..

Souhlasím Nesouhlasím

u nás na maloměstě je to hrůza – mini je nevím proč symbolem mládí, takže když se 40 narve do mini a platforem a myslí se, že ji to omladilo o 15 let, tak jsem mrtvá…k tomu topík do pasu a jde se na korzo

Souhlasím Nesouhlasím

Minisukně nosím ráda, hlavně koženou.

Souhlasím Nesouhlasím

Ano, nosím a ráda, ale také jak a kam, neboť vsude to také nejde.Ráda nosím jak sukně, šaty, kalhoty nebo i kostýmek a někdy jdu třeba ve sportovnim;-)

Souhlasím Nesouhlasím

Tak takové ženy miluji!!! A když si ke kožené mini vezmou ještě vysoké kozačky, to je radost pohledět.

Souhlasím Nesouhlasím

Také mám minisukně ráda, jsou pohodlné a sexy.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat