načítám....

Vytahané kalhoty

Ahojík, přítel má radši, když nosím uplé kalhoty.Já bych aj chtěla, ale vždy když si koupím nějaké uplé gatě, během pár dnů už nejsou uplé, ale vytahané, hlavně na zadku a stehnech.Myslíte že to je pracími prostředky?Nebo tím, že nemám žádný zadek:)?Děkuju za rady..

Souhlasím Nesouhlasím

6 reakcí

jj jde spíš o matroš, než o to, zda jste je koupily u vietnamců nebo značkové… mám od tama i tama a od obou (vietnamci vs značkové) některé rifle vydrží a některé ne… si nevybereš. Dobře drží tvar Wranglerky a od vietnamců značka Miss Vivi nebo Meister.

Souhlasím Nesouhlasím

A není to spíš tím, že v látce chybí lycra, tzn., že se vytáhnou?

Souhlasím Nesouhlasím

ahoj spíš máš nekvalitní!!Já mám troje uplně uplé kalhoty a tohle se mi teda neděje..no nevim…

Souhlasím Nesouhlasím

Já mám podobný problém jako Klára. Nekupuju si rifle za 1000,– možná tam bude problém ža nic nevydrží…

Souhlasím Nesouhlasím

No, nevím čím to bude… koupila jsem si džíny za 1.800Kč a nevytahali se.. předtím jsem si koupila za 500Kč džíny od Vietnamců a taky se nevytahali…

Souhlasím Nesouhlasím

Tak to máš asi štěstí na dobrý materiál. Když je vyperu tak jsou chvíli uplý ale pak se postupně dostávají do své podoby.....Ale docela je zajímevé že mám tmavé rifle a ty se vytahovaly a světlé drží tvar…

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat