načítám....

Nosíte rády tuniky?

Ahojda. Nosíte rády tuniky? Já je mám dost ráda protože jsou všestraný. Můžou je nosit štíhlé i oplácanější holky a vypadají pořád dobře. I místo šatů se dají nosit pod ně kraťásky nebo legíny…:-)

Souhlasím Nesouhlasím

5 reakcí

Tuniky a halenky všeobecně pokládám za nejdůležitější součást dámského šatníku. Proto je taky už několik let vyrábím. Mám vždycky velkou radost, když třeba příjde žena s pevným názorem, že tohle by na sebe nikdy nevzala a pak odchází docela jiný člověk. Právě u tunik se s tím setkávám docela často, je potřeba to jen zkusit…

Souhlasím Nesouhlasím

Ja je nosim rada. Jsem „prostorove narocnejsi“ a v tunice vypadam lip nez nasoukana do nejakeho minitricka. Vadi mi jen, ze jsou casto zbytecne prodrazene… a ze tak pulka v obchodech je z takoveho toho malovrstevneho umeleho prosvitajiciho materialu, takze napriklad svetle barvy nehrozi. Nektere jsou ale z uzasneho splyvaveho materialu a to je pak pohadka, i na dotek.

Souhlasím Nesouhlasím

Jednu jsem si pořídila, ale myslím že v tunice vypadám jak těhotná. Co s tím?

Souhlasím Nesouhlasím

Asi rychle otěhotnět.....Nebo koupit novou a nebo taky zkusit někde sešít pokud je ti moc volná okolo bříška..Jinak nevím a nebo to neřeš..;-) Já bych ji prodala a koupila si novou.

Souhlasím Nesouhlasím

Určitě ti bude slušet jiná.. to že jsi malá nic neznamená

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat