načítám....

Jaký střih zakryje bříško?

Jaké střihy oblečení se pro mě hodí, abych zakryla tvar své postavy, a to je větší bříško? Lidé si pořád myslí, že jsem těhotná, vzhledem k tomu že je mi 26 asi mám na to už i věk :o) Máme takový tvar postavy v rodině. Vím, že se pro mě nehodí střihy s pasem těsně pod prsy – v tom vypadají těhotné i holky, co jinak mají postavu normální. Ocenila bych radu, jaké střihy by mi prospěly. Vpodstatě by se dal dotaz postavit i tak „Jak zakrýt, že jsem těhotná?“ :)

Souhlasím Nesouhlasím

3 reakce

haha, hany, ty máš věk na těhotenstvi ,ale co my starši, co jsme v přechodu a najednou se nám taky takové břiško vykuli…s jistotou vim, že nejlepši je uplně jednoduché pánské triko, nebo košile, jakési modni topy jenom zdůrazni naš problem

Souhlasím Nesouhlasím

Každopádně se vyvaruj bokovek, krátkých topíků, pozor na bolerka a těsné džíny. Sluší košilové halenky, trička, zajímavě řešená u krku, kalhoty, sukně neobtažené přes břicho, třeba i komplety kalhoty nebo sukně a vršek-delší. Empirový střih-střižený pod prsy jde také, ale nutno přes břicho volnější. Odvést pozornost od bříška jde i pěknou bižuterií, šátkem, zajímavými detaily na oblečení.

Souhlasím Nesouhlasím

Zkus se vyvarovat triček silně elastických,co tě úplně obepnou.Ty upozorní na všechny nedostatky.Spíše bavlněné ale nemusí to být „plandáky“.Dobré jsou nápisy nebo něco podobného,ne přímo na bříšku.Ty odvádějí pozornost ot problémových partií podobně jako řasení vystřihu.Zvol delší střih.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat