načítám....

Košile do kalhot

U žen se mi líbí košile „zastrčená“ do kalhot…ale mám pocit, že na to musí mít ženská dokonalou postavu (speciálně zadek) a snad i speciální košili :) Nemáte někdo typ, jak to udělat? Díky

Souhlasím Nesouhlasím

7 reakcí

ahoj, já to moc ráda nemám, cítím se nesvá. tričko i košile jedině venku z kalhot!!

Souhlasím Nesouhlasím

není to vůbec moderní.tak se to nosívalo za starejch dob.nic ve zlém

Souhlasím Nesouhlasím

Já jsem v Terranově před nějakou dobou koupila košili, která je udělaná tak, že je udělaná jako body a mezi nohama se zapíná, takže se ani jinak než zastrčená nosit nedá. Musím si pochválit, že je to perfektní na zimu, kdy člověku netáhne na záda. Kupovala jsem ji už asi před rokem, jen sem dávám info, že se něco takového na trhu pohybuje..

Souhlasím Nesouhlasím

…jo a pochopitelně to chce botky na vysokém podpatku a úzké džíny…

Souhlasím Nesouhlasím

Ahoj holky. Mě se to také líbí, ale jelikož jsem prsatice obecná , měla jsem problém nějakou košili koupit. Takže jsem to vyřešila o víkendu koupí pánské bílé košile a zrovna dneska si to užívám. Pro tentokrát se pochválím, že asi mám štěstí, že haxničky mám dlouhé a zadek malý. ( uf, tolik samochvály :-) )

Souhlasím Nesouhlasím

Je to hezká móda, taková „čistá“ a sexy, ale opravdu to sluší asi jen málokomu :( A je k tomu potřeba dokonalý zadek, spešl košile i kalhoty

Souhlasím Nesouhlasím

Spíš bych řekla speciální kalhoty s vyšším pasem.

Souhlasím Nesouhlasím

Napsat reakci

Přidat obrázky (nepovinné)

  • 1 Vybrat obrázek Změnit Odebrat