načítám....

Diskuze Dámské vesty

Vestička z lesklého materiálu

Ahojte, už skoro rok sháním podobnou vestičku kterou můžu vzít i do města. Podobné vyrábí Moncler, ale jsou síleně drahé něco takového bych si představovala, nejlépe v černé barvě, ale netuším, kde ji sehna za rozumnou cenu. Kdybyste měli někdo nějaký tip, budu vděčná, díky moc

1 reakce - Poslední 24.10.2014

Kožená či koženková vestička

Ahojky, úplně jsem se zamilovala do této vestičky, nevíte, kde ji sehnat? Předem díky

1 reakce - Poslední 11.9.2012

Podzimní kabátek x "chlupatá" vestička?

Co byste raději vy na podzim? Pořád se nemůžu rozmyslet a než se rozmyslím bude všechno toto zboží z obchodu pryč

2 reakce - Poslední 11.9.2012

Vypasované a zdobené vestičky

Ahoj, pomněrně dlouho sháním vypasovanou vestičku, která by opravdu dobře seděla. Narazil jste někdo na něco takového někde na e-shopu? Nejraději bych černou s nějakým zdobením. V obchodem typu NY, HM mi nikdy nesedí a nejsem spokojená s tím materiálem, kam se chytá každý smítko. Děkuju za tipy

Vesta s kožešinou

sháním nějakou pěknou vestičku, ale spíše elegantní a měla by bejt spíš tenká, abych pod ní ještě něco dala

Vesta s kapucí

Koupila jsem si vestu zimní s kapucí a když si pod ní vezmu jen svetřík, tak mi je stejně zima. Nějaký tip??

1 reakce - Poslední 31.8.2012

Co je vhodné pod moderní vestičku?

ahojky chci se zeptat,co je vhodné pod moderní vestičku-kopila jsem si bílou,ale má límec,takže žádná košile nepřipadá v úvahu..zkoušela jsem různé kombinace a nic se mi nelíbilo:-(..nebo to spíš neladilo dohromady…

1 reakce - Poslední 09.8.2012