načítám....

"Dobré" bílé body s potiskem psa pro EDU

Legendární světové značky představují nové "Dobré" bílé body s potiskem psa pro EDU. Máme je pro vás. Co takhle potěšit někoho blízkého nebo i sebe novým kouskem ze sekce "Dobré" bílé body s potiskem psa pro EDU. Letošní kolekce "Dobré" bílé body s potiskem psa pro EDU je plná barev a vzorů.
Doporučuje 99% zákazníků
Skladem
349
Doprava zdarma

Sundejte si růžové brýle. 

Ne každý se může na svět koukat okem ostřížím. A společnost na tyto mnohdy hledí skrz prsty. Ne však EDA, nezisková organizace, která poskytuje pomoc a poradenství rodinám dětí se zrakovým a kombinovaným postižením.

Proto potisk na oblečení pro děti od EDY není ani nahodilý, ani náhodný.

Návrh psíka na pruhovaném pozadí ze štětce Lukáše Urbánka, ilustrátora dětských knih, má za cíl upozornit na potřebu stimualce vidění a rozvoje zrakových dovedností u dětí, které se narodily, aniž by hlasovaly pro, s nemocným zrakem. 

Oblečení je navíc z vyrobeno z certifikované, 100% organické bavlny, aby se v nich vaše ratolesti mohly cítit jako v příslovečné bavlnce. 

Zakoupením bílého body z kolekce DOBRO. EDA podpoříte činnost této neziskové organizace. Výnos z prodeje pomůže financovat poskytování rané péče, stejně jako vývoj her pro stimulaci zraku. Tak neotálejte, vyberte si z nové kolekce DOBRO. EDA a doplňte svůj outfit i jinými produkty dobrých značek.

Materiál: 100 % organická bavlna 

Rozměry pro velikost 69/80:
délka - 43 cm
šířka ramen - 20 cm 

Praní: 30° C

A jak se rozdělí peníze za toto "dobré" body?


A = výrobní náklady - 224 Kč
B = výtěžek pro projekt - 64 Kč  C = daň - 61 Kč

A+B+C=D(OBRO.)

... zobrazit celý popis

Kategorie:
Chlapecká trička
Značka:
Dobro

Podobné produkty jako "Dobré" bílé body s potiskem psa pro EDU